_ NELER YAPIYORUZ

Hizmetlerimiz

01

TÜRK VATANDAŞLIĞI

Vatandaşlık hakkının yetkili makam kararı ile Türk vatandaşlığının kazanılması, Türk vatandaşlığını kazanmak isteyen bir yabancı, bu Kanunda belirtilen şartları taşıması halinde yetkili makam kararı ile Türk vatandaşlığını kazanabilir.

02

ÇALIŞMA İZNİ

Türkiye’de yabancılara çalışma izni nasıl alınır sorusu yabancının niteliğine, çalışacağı iş yerinin türüne ve Türkiye’nin konjonktürle durumuna göre farklı farklı cevaplara sahiptir. Kurumumuz en güncel bilgiler ışığında bir yabancı için Türkiye’de yabancı çalışma izni doğru bir şekilde yönlendirerek çalışma iznini almasına yardımcı oluyoruz.

03

TÜRKİYE’DE İKAMET İŞLEMLERİ
Oturma izni, çeşitli nedenlerle Türkiye’ye yerleşmeye karar vermiş yabancıların almasının zorunlu olduğu ikamet tezkeresinin diğer adıdır. Türkiye’de kısa dönem, öğrenci, aile, uzun dönem ve insani ikamet izni çeşitleri vardır. Oturma izni ile ilgili işlemlerinizin sağlıklı ve doğru şekilde yönlendiriyoruz.

04

EHLİYET İŞLEMLERİ

Ülkemizde ikamet eden veya edecek olan yabancı uyruklu vatandaşların ehliyet işlemleri şu şekilde işlemektedir. Öncelikle ülkemizde ikamet eden ve herhangi bir ülkeden ehliyeti bulunmayan vatandaşların ehliyet alması için ekte bulunan evrakları tamamlayarak kurumumuza başvuru yapmanız gerekir.

05

YATIRIM DANIŞMANLIĞI
Yatırım Danışmanlığı konusunda; Türkiye, hızla büyüyen ekonomisi, nitelikli iş gücü, küresel ve bölgesel yatırım potansiyeli ile; sadece Türk değil yabancı yatırımcılar tarafından da tercih edilen ülkelerin başında gelmekte olup; bu durum Yabancı Yatırım Danışmanlığı konusunu göz önüne getirmektedir. Bununla birlikte ilgili ülkelere Türkiye’deki yatırımcılarımıza da danışmanlık desteği vermekteyiz. Her türlü yatırım ile ilgi danışmanlığınız için kurumumuza ziyaret edebilirsiniz.

06

ÜNİVERSİTE BAŞVURU İŞLEMLERİ
Köklü bir tarihe sahip olan Türkiye; doğu ve batının kesişim noktasında yer alan, son derece önemli stratejik konuma sahip olan bir ülke. Üç tarafının denizlerle çevrili olması ve Çanakkale ile İstanbul Boğazları gibi stratejik geçiş noktalarına sahip olması Türkiye’nin önemini arttırıyor ve dünyada önemli bir konuma yerleştiriyor. Türkiye’de üniversite eğitimi almış yabancı uyruklu öğrencilerin diplomaları Avrupa, Amerika ve dünyanın birçok ülkesinde geçerliliği olan ve denkliği kabul edilen diplomalardır. Türkiye’deki eğitim danışmanlığımızın yanında eğitimde büyük adımlar atan ve yeniliklerle adını duyuran Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde eğitim-öğretim almak isteyen yabancılara destekler vermekteyiz.

07

EMLAK DANIŞMALIĞI
Türkiye’de gayrimenkul almak isteyen veya bu sektörde yatırım yapmayı düşünen yabancı uyruklu müşterilerimize en doğru kararı vermeleri için doğru seçimler ve yönlendirmeler yaparak sizler için en iyi yatırım seçeneğini bulmasını ve yapmasını sağlamaktayız.

08

SAĞLIK DANIŞMANLIĞI
Türkiye’de uluslararası standartlarda akredite olmuş 42 adet sağlık kuruluşu bulunmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere kamu hastaneleri, üniversite hastaneleri ve özel hastaneler dünya standartlarındaki teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Türkiye’deki hastanelerde onkolojik tedaviler, beyin cerrahisi, ortopedi, çocuk cerrahisi, estetik cerrahi, kardiyovaskiler cerrahi gibi zor tıp dallarında en ileri teknolojik sistemlerle sağlık hizmetleri verilmektedir. Ayrıca robotik cerrahi, kemik iliği nakli, MR, ve organ nakli gibi zor müdahaleler de yapılabilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde kurulmuş olan Sağlık Turizmi Daire Başkanlığı 7 gün 24 saat boyunca İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça dillerinde çeviriler yaparak acil müdahale hizmeti sağlamaktadır. Bu amaçla sağlığınız bizim için değerlidir. Sağlıkla ilgili ihtiyaçlarınız için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

09

İNSAN KAYNAKLARI
Başta Tarım, Turizm, Lojistik, Fuar ve Organizasyon sektörlerinde talep edilen yabancı personel ihtiyaçları, günümüzde hızlı tüketim sektörü, üretim, perakende gibi sektörlerde de yabancı personele sıkça ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Yabancı personeller ile esnek iş gücü tedariki alanında farklı bir soluk getirmek çalışmalarımızın başlangıç noktası olmuştur. Farklı sektörlerde bulanan firmaların; sürekli, dönemsel ve yarı dönemsel personel ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

10

BANKACILIK İŞLEMLERİ
Türk bankacılık sistemi, son on yılda hızla gelişerek Türkiye ile bağlantısı olan yabancıların tüm ihtiyaç ve isteklerini karşılama yeterliliğine ulaşmıştır. Sunulan çeşitli hizmetlerle birlikte farklı milletlerden Türk vatandaşı olan ya da sadece Türkiye’de yaşayan birçok yabancı, Türkiye’nin çeşitli özel, İslami ve kamu bankaları ile çalışmaktadır. Türkiye’de bankaların yabancılara sunduğu avantajlar oldukça fazladır. Fatura ödemelerini yapmak, emekli maaşları gibi yurt dışından para almak veya çoğu yabancı gibi göz ardı edilemeyecek kadar kazançlı tasarruf faiz oranlarını değerlendirmek bunlardan yalnızca birkaçıdır. Birçok yabancı paralarını faiz oranları ortalama %10’dan başlayan vadeli mevduat hesaplarına yatırarak Türkiye’de sermayelerine dokunmadan yaşamaktadır. Devlet ve Özel bankalarda hesap açmak isteyenlere veya yatırımda bulunmak isteyen yabancı uyruklulara destekte bulunuyoruz.

İkamet işlemlerinizi güvenilir ellere bırakın

Fatura ödemelerini yapmak, emekli maaşları gibi yurt dışından para almak veya çoğu yabancı gibi göz ardı edilemeyecek kadar kazançlı tasarruf faiz oranlarını değerlendirmek bunlardan yalnızca birkaçıdır.

İkamet işlemlerinizi güvenilir ellere bırakın

Fatura ödemelerini yapmak, emekli maaşları gibi yurt dışından para almak veya çoğu yabancı gibi göz ardı edilemeyecek kadar kazançlı tasarruf faiz oranlarını değerlendirmek bunlardan yalnızca birkaçıdır.

0 +
Başarılı Başvuru
0
Mutlu Müşteri
WhatsApp