_ BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Stork Danışmanlık, profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla, yabancılar ile ilgili tüm işlemler prosedürleriyle ilgili hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

Yabancılar İkamet sektöründeki her ayrıntı, sekiz yıllık tecrübe ile deneyimlendikten sonra bir danışmanlık firması olarak büyük bir titizlikle kurulmuştur. Şirketimiz Türk ticari kanununa göre kurulmuş olup, faaliyet alanı olarak tüm dünya ülkelerinin çeşitli ikamet işlemlerini yapmakla yetkilidir.

Ofisimiz Stork Danışmanlık Eskişehir merkezinde bulunmaktadır. İkamet işlemleri süresince sizi zahmete sokmaktan kaçınarak tüm işleri son aşamasına kadar takip eder ve memnuniyetinizi ölçmeyi amaçlar.
  • Tecrübeleri ve yılların kazandırdığı deneyimi sayesinde tüm ikamet işlemlerinizi takip eden gerekli donanıma sahip bir firma olma özelliği taşımaktadır.
  • Sizler ile iletişime geçilen süreçten itibaren tüm prosedürleri tek tek yerine getirerek, işlemlerinizin her aşamasında sorumluluğu üzerine almakta ve kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
  • Müşteri temsilcilerimize başvuru talebinizi ilettikten ve evraklarınızı da teslim ettikten sonra, uygulanması gereken tüm formaliteleri yerine getirilir.
  • Adres ve telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, işlemleriniz ile ilgili detaylı bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz.

Mutlu muşteri

0 +
Deneyim
0 yıllık
Başarılı Proje
0
Danışmanlık alan 
0 kişi
_ HİZMETLERİMİZ

Size göre mutlaka bir çözümümüz bulunmaktadır.

WhatsApp